Kiedyś też taka będę !

Tak , tak… każdy za ten tekst –>  KIEDYŚ TEŻ TAKA BĘDĘ ! Mówią to szczególnie i najczęściej osoby z nadwagą oraz otyłe (chociaż nie zawsze).  W tym jednym, krótkim i na pozór prostym zdaniu kryje się jednak kilka tajemnic.
 Po pierwsze: KIEDY BĘDZIE TO ‚KIEDYŚ’ , po drugie TAKA CZYLI JAKA [???? ] –>małe sprostowanie <– oglądając zdjęcia szczupłej, okładkowej, wysportowanej, długonogiej blondynki NIE ŁUDŹ SIĘ nigdy nie będziesz wysoka jeśli jesteś niska (chyba, że założysz szpilki i kapelusz ale to nie to samo) … no dobra kolor włosów zawsze można zmienić ALE rysy twarzy już nie do końca. Po trzecie ‚BĘDĘ’ to czas przyszyły jednak zanim on się stanie/wydarzy jest ‚TERAZ‚ i wszystkim dobrze znane JUTRO . Więc jeśli już mamy podstawowe kwestie załatwione to co?! To tradycyjnie wszystko zaczynamy OD JUTRA.  
Znasz to, nie?!
Ha ! Większość z nas zna.
Nie ważne kiedy zaczniesz , ważne abyś w ogóle zaczęła/ zaczął, bo im szybciej naciśniesz START tym szybciej przybiegniesz na metę. Proste? Proste!
Więc do roboty bejbe :3

PS: mała rada co do „kiedyś” ~ SAMO SIĘ NIE WYDARZY jeśli niczego nie zmienisz i choćbyś nie wiem ile razy zaczynała od JUTRA to jeśli za każdym razem będzie ono identyczne to KIEDYŚ nigdy nie najdzie (a przynajmniej nie takie o jakim marzysz)  😉

ja

Reklamy

Jedna myśl na temat “Kiedyś też taka będę !

Dodaj własny

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Stwórz darmową stronę albo bloga na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: